To nowy dział, gdzie każdy bez względu na wiek, będzie mógł zaprezentować swoje hobby i zainteresowania.

Jeśli rysujesz, malujesz, fotografujesz, piszesz wiersze „do szuflady”, opowiadania, bajki lub tworzysz cokolwiek innego, zapraszamy do przedstawienia swojej twórczości na łamach naszego serwisu.

Osoby zainteresowane publikacją swoich utworów i prac proszone są o nadsyłanie ich do redakcji drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z krótką notką biograficzną o sobie (zdjęcie mile widziane).

Prace będą publikowane wg. kolejności  nadsyłania. Zdjęcia prac winny być wykonane w formacie JPG, PNG lub GIF).

     Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.  Czekamy na zgłoszenia. 


 

Alicja Słupecka

Pani Alicja SłupeckaWolicka koronczarka - Pani Alicja Słupecka, przez lata skupiona nad wytwarzaniem swych koronek, serwet, obrusów.

Wciąż modne, zdobią dom Pani Alicji. Są niemal na każdej półce, stoliku a nawet ścianie. Te szydełkowe cuda wytwarzane z nici w kolorze białym lub kremowym przybierają przeróżne formy. Najczęściej są to serwety i serwetki okrągłe, ale są wśród nich również serwety kwadratowe i prostokątne. W misternie wykonanych ściegach rozpoznać można przeważnie motyw roślinny. Jedne są bardziej, inne mniej pracochłonne, w dużej mierze zależy to od wielkości serwety i gęstości wzoru.

Czytaj więcej...

NeSpoon

Ogromny sukces NeSpoon, fantastyczne recenzje i komentarze. My również serdecznie gratulujemy.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej - Zjednoczone Emiraty Arabskie (2014 r.)

Praca NeSpoon

Czytaj więcej...

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.