Gala rozdania nagród

26 czerwca 2015 r. w Miejskiej Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie, odbyła się Uroczysta Gala rozdania nagród II Edycji Festiwalu Spotkań Teatrów Amatorskich Radzymin 2015. 
 
Galę rozdania statuetek STARadzymin 2015 zaszczycili goście: Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, z-ca przewodniczącego Rady Miasta Krzysztof Dobrzyniecki, v-ce przewodnicząca Rady Powiatu Halina Bonecka, członek Zarządu Powiatu Marta Rajchert oraz patronka honorowa i artystyczna festiwalu - znana poetka i pisarka dla dzieci Wanda Chotomska. W imieniu Wandy Chotomskiej  galę odwiedziła córka - Ewa Chotomska.
Relację z wydarzenia filmowała TVP Warszawa dla Kuriera Warszawskiego.

Nagrody otrzymali młodzi adepci sztuki aktorskiej od 5 lat - do 18 lat w kilku kategoriach wiekowych, oceniani przez jury w składzie:

Aktorka Małgorzata Puzio- przewodnicząca Jury 

mgr Gabriela Oleksy- nauczycielka Języka polskiego Zespół Szkół nr.2  im. E.Czartoryskiej w Radzyminie

mgr  Ewa Całka- pedagog LO im, C K Norwida w Radzyminie

mgr Marek Stachewicz- muzyk, pedagog nauki gry na instrumentach klawiszowych

mgr Cezary Wnuk- pedagog Gimnazjum nr.1 w Radzyminie 

mgr Leszek Kupiec- muzyk, pedagog nauki gry na gitarze, instrumentach klawiszowych


KATEGORIA GIMNAZJUM LICEUM

Wyróżnienia:

Iga Stępniak- rola Dama w "Przebierańce"

Wiktor Lisawa - rola szkielet w "Przebierańce"

Ola Lewczuk- rola Odaliska w "Przebierańce"

Julia Wilkowska-  rola Fraszka w "W sieci" za grację postaci

Najlepszy Aktor- Marcin Fronczek- 

rola Diabeł i Błazen w  "Przebierańce"

II Najlepszy Aktor- Igor Gołęiewski- 

rola charakterystyczna- Hitler w "Przebierańce"

Najlepsza Aktorka- Dagmara Włoczewska- 

rola Wróżki i Baby- w "Przebierańce"

II Najlepsza Aktorka- Katarzyna Cybulska- 

rola Królowa w "Przebierańce"

Wokalno- aktorska- Małgorzata Popławska-

rola Diwa Operowa w "Przebierańce"

KATEGORIA KL.IV-VI

Wyróżnienia:

Katarzyna Jastrzębska -rola Shrek, w "Shrek i przyjaciele"

Ania Roman- rola dama z kapeluszu i królewna w "Na przerwie"

Kamila Kochanowska- za rolę Dobrej Wróżki w "Shrek i przyjaciele"

Czarek Polak za rolę Rzymianina  "Na Przerwie"

Wokalno-aktorska -Kuba Czerniec- "Na przerwie" za piosenki "Strasznie lubię tańczyć z deszczem" i "Tralaliński"

Wokalna- aktorska- Ola Świerczewska- "Podróże na piórze" za piosenkę :Prosię"

Najlepszy Aktor- Adrian Boguszewski za rolę osła w "Shrek i przyjaciele"

Najlepsza Aktorka- Paulina Król za rolę super szefowej w "Na przerwie" - Stare Załubice

KATEGORIA KL.II-III

Wyróżnienia: 

Julia Kopyt- "Kram z literkami"-

Lenka Kochanowska "Kram z literkami"

Wokalno- aktorska- Aniela Boho- piosenki z "Kramu z literkami"

Najlepszy Aktor- Maciek Barański- Podróże na piórze"

Najlepsza Aktorka- Edytka Grabowska "Podróże na piórze"

KATEGORIA 5-7LAT

Wyróżnienia:

Szymon Rucki, Marysia Wąsowicz- "Wakacyjne podróże po Europie"

Natalia Rogulska, Mateusz Izbicki, Gabriela Gwizdalska, Weronika Matuszewska- "Grymaśna stokrotka"

Błażej Fituch, Maja Dziekan-  Czerwony Kapturek i zielony las"

Najlepszy Aktor- Piotr Romaszko- "Kram z literkami"

Najlepsza Aktorka- Tosia Raszplewicz "Kram z literkami"

Źródło: BMiGRadzymin

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.