Zakopane

Wycieczka do Zakopanego.

Nadesłała Jula z bratem i mamą.

Moi rodzice postanowili spełnić moje wielkie marzenie. Bardzo chciałam zobaczyć na własne oczy ogromne i prawdziwe góry. Tata, mama, mój braciszek i ja, pojechaliśmy na wycieczkę do Zakopanego.

Nareszcie mogłam zjeść lody na słynnych Krupówkach. Lody były naprawdę pyszne. Bardzo podobał mi się ogromny słoń, który był zrobiony z kwiatów. Z Zakopanego można podziwiać pasmo Gubałówki i ogromną górę Giewont.

Jechałam też kolejką linową na Kasprowy Wierch. Wysoko na górze było bardzo zimno, ale za to mogłam podziwiać piękne widoki, szkoda że było pochmurno. Bardzo fajnie jedzie się taką kolejką i nawet wcale się nie bałam. Później wyprawiliśmy się nad Morskie Oko. Jest to bardzo duże i głębokie jezioro pochodzenia polodowcowego.

Zwiedziliśmy też skocznię narciarską Wielką Krokiew, z której skakał Adam Małysz. Byliśmy jeszcze w Szczawnicy i płynęliśmy łodzią flisacką po Dunajcu. W drodze powrotnej pojechaliśmy na obiad i malutkie zwiedzanie do pięknego Krakowa. Wszystkim wycieczka bardzo się podobała i na pewno jeszcze kiedyś pojedziemy w te miejsca, które czasami wspominamy.

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 452 gości oraz 0 użytkowników.