Spotkanie z okazji Dni Babci i Dziadka

bukiet żółtych róż

Ile gwiazd na niebie lśni,

Tyle przynieś Nowy Roku,

Naszym drogim Babciom, Dziadkom,

Jasnych i szczęśliwych dni.

 

Kolejny raz, członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów Filia w Załubicach Starych, mieli okazję do wspólnego świętowania. Spotkanie seniorów z okazji Dni Babci i Dziadka, które rozpoczęła Przewodnicząca Koła Nr 3 pani Bożena Szczepaniak, odbyło się w minioną sobotę 19 stycznia 2013 roku w gościnnych progach  miejscowej OSP.  W spotkaniu licznie uczestniczyli  również członkowie Koła z Radzymina i wszystkich zrzeszonych w Radzymińskim Kole Oddziałów. 

Specjalnie na to święto, dzieci i młodzież przygotowały oprawę artystyczną spotkania. Młodsze dziewczynki recytowały wiersze, a starsze zagrały i zaśpiewały kilka mniej i bardziej znanych utworów muzycznych.

Przybyli zaproszeni goście, Przewodniczący Rady  Miejskiej pan Marek Brodziak, v-ce Przewodnicząca Rady pani Teresa Jóśk, Burmistrz UMiG Radzymin pan Zbigniew Piotrowski z małżonką, radni, sołtysi oraz  proboszcz tut. parafii ks. kan. Feliks Chudzik. Goście życzyli wszystkim zebranym ogromu miłości w sercu, która potrafi jednoczyć, budować spokój wewnętrzny, dawać nadzieję, wiarę w siebie i drugiego człowieka, jednocześnie składając życzenia zdrowia i pogody ducha na cały 2013 rok, a żeby tradycji stało się zadość, wzniesiono toast.

Tegoroczne święto Babć i Dziadków upłynęło wszystkim w sympatycznej atmosferze, było okazją do rozmów i wspólnej  wesołej zabawy przy muzyce.

autor: Elżbieta Bobińska


 

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.