POGODA

OSTATNIO DODANE

Konkurs fotograficzny

X EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ˝MAZOWSZE BLISKIE SERCU˝

KonkursSzanowni Państwo, ruszyła X edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Już po raz kolejny swój talent mogą zaprezentować fotografowie amatorzy, znający miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Temat tegorocznej edycji konkursu - „Z rodziną przez Mazowsze” - nawiązuje do nowej publikacji promującej województwo. Zachęca ona do aktywnego odkrywania i odwiedzania niezwykłych miejsc w naszym regionie. Nabór prac potrwa do 30 czerwca br. Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo.

W pierwszym etapie Jury wybierze dziesięć wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów Jury wybierze 3 zwycięskie prace, a laureaci zostaną wyróżnieni podczas finałowej gali i otrzymają nagrody.

Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej

Z poważaniem,

Krzysztof Pelizg
Wydział Marketingu Terytorialnego Departament Kultury, Promocji i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
ul. Brechta 3,
03-472 Warszawa
tel. 022 59 79 532


 

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

gadowski

michalkiewicz

Tymiski

e-book

ABC JOW

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 434 gości oraz 0 użytkowników.