STARADZYMIN 2015

Serdecznie zapraszamy uzdolnione dzieci i młodzież do wzięcia udziału w STARadzymin. W tym roku Festiwal STARadzymin 2015 odbędzie się po raz drugi, będzie to impreza jeszcze bardziej zacna i prestiżowa, ponieważ udało się dzięki moim staraniom, otrzymać artystyczny patronat znanej polskiej poetki i pisarki dla dzieci Pani Wandy Chotomskiej, mamy również przyznany patronat Starosty Wołomińskiego.

Tym razem, również profesjonalne jury, będzie oceniać przygotowane przez uczestników przedstawienia i przydzielać statuetki "Gwiazdy".

Chcielibyśmy aby w tym wydarzeniu z roku na rok uczestniczyło jak najwięcej młodych adeptów sztuki teatralnej w całym tego słowa znaczeniu, tak więc mogą to być montaże poetyckie, monodramy, krótkie formy teatralne,  czy własne adaptacje sztuk teatralnych.

Zgłoszenia można wysyłać do końca maja na dwa adresy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu należy wpisać tytuł  i autora sztuki oraz aktorów występujących w przedstawieniu i podać ich wiek, czas trwania przedstawienia, należy też podać maila i telefon kontaktowy.

Festiwal STARadzymin 2015 odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca (16-25.06.2015), dokładny grafik przesłuchań zostanie podany do 15.06. na stronach www.bibliotekaradzymin.pl.

W festiwal Kategoria najmłodsza 5-7 lat Klasa I- klasa III Klasa IV- klasa VI Młodzież gimnazjalno-licealna

Małgorzata Puzio

Plakat


 

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.