Świąteczna zbiórka żywności

Drukuj
Kategoria: News
Odsłony: 1936

Szanowni Państwo,


Zbiórka żywnościw dniu
29, 30 listopada i 1 grudnia br . w sklepach Panorama, Biedronka, Tesco zorganizowana będzie zbiórka żywności, dla osób potrzebujących z terenu Gminy Radzymin.

Organizatorem zbiórki jest fundacja Bank Żywności w Warszawie, koordynatorem Mazowiecka Fundacja Pomocy Społecznej „RODZINA”, którą reprezentuje Pani Iwona Motyczyńska. Patronat nad zbiórką objął Burmistrz Radzymina - Zbigniew Piotrowski.
Zebrana żywność trafi do rodzin w trudnej sytuacji materialnej, do rodzin wielodzietnych jak również do osób starszych i schorowanych.

W akcji wspierają nas uczniowie z Zespołu Szkół w Załubicach i Radzyminie, którzy wspólnie z Radną Panią Krystyną Pałaszewską będą dzielnie pracowali jako wolontariusze.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji, którą prowadzimy drugi raz. Mamy nadzieję, iż ten rok będzie równie obfity w Państwa hojność. W roku ubiegłym przy Państwa pomocy zebraliśmy 2735 kilogramów żywności co ucieszyło wiele rodzin.

                                               Z poważaniem

Koordynator zbiórki                                                              Burmistrz Radzymina

/-/ Iwona Motyczyńska                                                         /-/ Zbigniew Piotrowski

Źródło: UMiG Radzymin


 

Załubice.PL © Wszystkie prawa zastrzeżone. Created by IT-LOGIC
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.